IO. bij jou in de buurt!

io-liesbeth-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Liesbeth
Geldmuntstraat 13
8000 Brugge
+32 (0)50 70 38 35
brugge@io-online.be

maandag tot en met zaterdag 10.00- 18.00
Elke 1e zondag van de maand 13.00 – 18.00
feestdagen gesloten

io-sophie-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Sophie
Adolf Buylstraat 35
8400 Oostende
+32 (0)59 23 85 63
oostende@io-online.be

maandag en dinsdag 13.00 – 18.00
woensdag tot en met zaterdag 10.00 – 18.00
zondag 13.00 – 18.00

io-herwig-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Herwig
Grotestraat 4
3600 Genk
+32 (0)89 35 93 30
genk@io-online.be

maandag en vrijdag 09.00 – 18.00
zaterdag 09.00 – 16.00
zondag 13.00 – 18.00
zondag en feestdagen gesloten
lens- en oogcontrole op afspraak

io-jaffar-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Jaffar
Leuvensestraat 21
1800 Vilvoorde
+32 (0)2 445 34 15
vilvoorde@io-online.be

maandag tot en met vrijdag 10.00 – 18.00
zaterdag 10.00 – 17.00
zondag en feestdagen gesloten

io-charlotte-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Charlotte
Mageleinstraat 19
9000 Gent
+ 32 (0)9 225 55 20
gent@io-online.be

maandag tot en met zaterdag 10.00 – 18.00
zondag en feestdagen gesloten

io-nina-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Nina
Duinkerkelaan 4
8660 De Panne
+32 (0)58 28 70 56
depanne@io-online.be

maandag 10.00 – 18.00
dinsdag gesloten
woensdag to en met zaterdag 10.00 – 18.00
zondag en feestdagen 11.00 – 18.00

io-jr-level

iO. iNDEPENDENT OPTICIANS Joren en Rudy
Markt 13
3740 Bilzen
+32 (0)89 41 55 08
bilzen@io-online.be

maandag 13.30 – 18.00
dinsdag tot en met zaterdag 09.00 – 18.00
zondag en feestdagen gesloten

Contact Us

Stuur ons een email en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op!